Optoma ZH510T Full HD -laserprojektori on kirkas pidempään, jopa 30.000 tuntia huoltovapaata käyttöä. Soveltuu jatkuvaan 24/7 -käyttöön
Valolähteen elinikä on jopa 50 % pidempi kuin vastaavilla projektoreilla. Optoma ZH510T on varsinainen ’asenna ja unohda’ -ratkaisu. Pölyltä suojattu, IP5X sertifioitu.
Tämä alan johtava elinikä saavutetaan Optoman uudella DuraCore-laserteknologialla, jossa kehittynyt laserdiodi jäähdytystekniikka ja innovatiivinen pölyä hylkivä muotoilu kohtaavat. 30.000 tuntia tarkoittaa huikeaa 20 vuoden normaalikäyttöä (= 6 tuntia päivässä, 250 päivää vuodessa) tai 3,4 vuotta käyttöä silloin, kun laite on jatkuvassa 24/7 -käytössä. Jopa merkittävän 5.000 tunnin käytön jälkeen ZH510T projektorin kirkkaus on muuttumaton, mikä Optoman kokemusten mukaan on projektoriteollisuudessa ainutlaatuista tämän luokan projektoreissa.
Tekniset ominaisuudet
Tutustu Optoman alan johtavaan DuraCore laserteknologiaan
Kuvake | Tiedoston nimi | Koko | |
![]() |
ZH510T.pdf | 459.43KB | Lataa |
EagleCARE - Mobiilityöpisteiden hankinta, ylläpito ja huolto
Eagle AV - Neuvotteluhuoneen AV-suunnittelu, AV-laitteet ja asennus
Saat tietoa tuotteistamme, palveluistamme ja tarjouksistamme sähköpostiisi. Liity tästä